yandex watch

Yazılım

Bilgisayar sistemlerini oluşturan parçaların yönetimi ve bilgisayar kullanıcılarının işlemlerini yapmak için gereken komutların hepsine yazılım denir.

İletişim

Yazılım

Bilgisayar sistemlerini oluşturan parçaların yönetimi ve bilgisayar kullanıcılarının işlemlerini yapmak için gereken komutların hepsine yazılım denir., digitexa, yazılım, uygulama yazılım geliştirme, mobil yazılımlar,yazılım firmaları, istanbul yazılım firmaları, istanbul yazılım, yazılım firmaları istanbul, yazılım şirketleri istanbul, istanbul yazılım şirketler,

Biz bir hayal tasarım atölyesiyiz.
Hayallerinizi Sevgi ile büyütüp büyülü gerçeklere dönüştürüyoruz.

İlk günkü Aşkımızla büyüyoruz.
10 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere marka danışmanlığı, tasarım ve yazılım alanlarında yetkin üretici kadromuz ile ilk günkü Aşkımızla hizmet veriyoruz.

Digitexa ailesi olarak hayalleriniz güvenilir.
Gerçekleştirdiğimiz hayalleriniz doğrultusunda mutluluğunuzdan kıvanç duymaktayız.

Web Yazılım Uygulama Geliştirme

Bilgisayar sistemlerini oluşturan parçaların yönetimi ve bilgisayar kullanıcılarının işlemlerini yapmak için gereken komutların hepsine yazılım denir. Bilgisayar yazılımlarını 3 ana başlıkta incelemek mümkündür. Bunlar; sistem yazılımları, uygulama yazılımları ve çeviri yazılımları şeklindedir.

yazılım açıklama

 

Sistem Yazılımları: Bilgisayarın kendi işletim sisteminin çalışmasını sağlayan yazılımlardır. Bu yazılım çeşidi bilgisayarın açıldığı andan itibaren sürekli çalışır. İşletim sistemi belleklerin en verimli biçimde kullanmasını ve diğer birimler ile iletişim kurarak tüm programların çalışmasını sağlar. Günümüzde en çok kullanılan sistem yazılımları Windows, MacOs ve Linux şeklindedir.

Uygulama Yazılımları: Kullanıcıların sorunlarına yönelik çözümler üreten yazılım programlarıdır. Uygulama yazılımları bir işletim sistemine uygun olarak hazırlanır ve sadece o işletim sisteminde çalışır. Uygulama yazılımlarının birden fazla işletim sisteminde çalışması isteniyorsa ona uygun olarak hazırlanır. Telefon, bilgisayar ve tabletlerdeki bütün uygulamalar uygulama yazılımları ile oluşturulur. Microsoft Office programları, Adobe programları, oyunlar, anti virüs programları gibi bütün programlar birer uygulama yazılımıdır.

Çeviri yazılımlar ise; farklı bir dilde yazılan programları bilgisayarın ana diline çevirirler.

Yazılımlar hayatımızın bir parçası olan bilgisayar, telefon ve tablet gibi teknolojik sistemlerinin çalışmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tıpkı bilgisayar, telefon ve tabletler gibi yazılımlar da hayatımızın birer parçası haline gelmiştir. Bir web sitesi kurmak istiyorsanız ya da bir telefon uygulaması projeniz varsa bunları gerçekleştirebilmek için yazılıma ihtiyaç duyarsınız. 

Digitexa olarak web sitesi ve mobil uygulamalar için ihtiyaç duyacağınız her türlü yazılım hizmetini vermekteyiz. Firmaların ya da kişilerin isteklerini analiz ederek, günümüz teknolojisine uygun, kullanımı kolay web sitesi ve mobil yazılımlar üretmekteyiz.

Digitexa’ya başvurduğunuzda web sitenizin ile mobil uygulamalarınızın tasarım ve yazılım dâhil tüm aşamaları profesyonel bir ekip tarafından titizlikle hazırlanacaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve faaliyet gösterdikleri sektörler doğrultusunda kolaylıkla kullanılabilen ve yönetilebilen yazılım hizmeti vermekteyiz. Teknoloji ve yenilik çağında yaşadığımız bu dönemde trendleri takip etmek bizim için bir zorunluluk. Müşterilerimize en yeni trendlere uygun hizmet sunabilmek için kendimizi yeniliyor ve gündemi takip ediyoruz. Siz de işinizin özveri ile yapılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Web yazılım ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

yazılım firmaları, istanbul yazılım firmaları, istanbul yazılım, yazılım firmaları istanbul, yazılım şirketleri istanbul, istanbul yazılım şirketler, yazılım ajansı

 • Ataşehir web tasarım firmaları
 • istanbul web tasarım
 • web tasarım istanbul
 • web tasarım uzmanı
 • web tasarim firmalari
 • web tasarım şirketleri
 • web sitesi şirketleri
 • uygun web tasarım

 • web tasarım ajansı
 • kurumsal tasarım
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • web tasarım fiyatları
 • tasarım hizmetleri
 • Kurumsal web sitesi tasarımı
 • web tasarım ajansları
 • kurumsal web tasarım
sosyal medya ajansı

Mobil uygulama, yazılım ve web projeleri geliştirme çok önemli ve iddialı kulvarlarda, hakkının tam teslim edilmesiyle zirveye ulaşacağına inanıyoruz.. Tüm mobil uygulama ve web tasarım projelerimizde hem web yazılım geliştirme, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel web tasarımın ve yazılımın öncüsü olmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir. Mobil oyun uygulama ve web tasarım projesini Digitexa 'ya vererek online prestijini emin ellere teslim etmek isteyen her müşteri, sonraki projelerinde tekrar Digitexa ‘ı seçmektedir. Digitexa; bu gururu taşımaya ve güveni boşa çıkarmamaya gayret ederek, daima tam konsantrasyonla çalışmakta, en iyi yaptığı işi yani Mobil oyun uygulama, yazılım ve web tasarım projelerini yapmaya devam etmektedir.

Digitexa’dan fiyat teklifi almadan Mobil uygulama, yazılım, web tasarım ve web site projelerinize onay vermeyin !

Bir Toplantı ?

Harika web projeleri için, bi çay belki bi kahve? :)

Merkez

Koşuyolu Mah, Ali Nazime Sok No:32, 34784
Kadıköy /İstanbul

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU