Proje Teklifi
Yazılım

Web Yazılım Uygulama Geliştirme

Bilgisayar sistemlerini oluşturan parçaların yönetimi ve bilgisayar kullanıcılarının işlemlerini yapmak için gereken komutların hepsine yazılım denir. Bilgisayar yazılımlarını 3 ana başlıkta incelemek mümkündür. Bunlar; sistem yazılımları, uygulama yazılımları ve çeviri yazılımları şeklindedir.

yazılım açıklama

 

Sistem Yazılımları: Bilgisayarın kendi işletim sisteminin çalışmasını sağlayan yazılımlardır. Bu yazılım çeşidi bilgisayarın açıldığı andan itibaren sürekli çalışır. İşletim sistemi belleklerin en verimli biçimde kullanmasını ve diğer birimler ile iletişim kurarak tüm programların çalışmasını sağlar. Günümüzde en çok kullanılan sistem yazılımları Windows, MacOs ve Linux şeklindedir.

Uygulama Yazılımları: Kullanıcıların sorunlarına yönelik çözümler üreten yazılım programlarıdır. Uygulama yazılımları bir işletim sistemine uygun olarak hazırlanır ve sadece o işletim sisteminde çalışır. Uygulama yazılımlarının birden fazla işletim sisteminde çalışması isteniyorsa ona uygun olarak hazırlanır. Telefon, bilgisayar ve tabletlerdeki bütün uygulamalar uygulama yazılımları ile oluşturulur. Microsoft Office programları, Adobe programları, oyunlar, anti virüs programları gibi bütün programlar birer uygulama yazılımıdır.

Çeviri yazılımlar ise; farklı bir dilde yazılan programları bilgisayarın ana diline çevirirler.

Yazılımlar hayatımızın bir parçası olan bilgisayar, telefon ve tablet gibi teknolojik sistemlerinin çalışmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tıpkı bilgisayar, telefon ve tabletler gibi yazılımlar da hayatımızın birer parçası haline gelmiştir. Bir web sitesi kurmak istiyorsanız ya da bir telefon uygulaması projeniz varsa bunları gerçekleştirebilmek için yazılıma ihtiyaç duyarsınız. 

Digitexa olarak web sitesi ve mobil uygulamalar için ihtiyaç duyacağınız her türlü yazılım hizmetini vermekteyiz. Firmaların ya da kişilerin isteklerini analiz ederek, günümüz teknolojisine uygun, kullanımı kolay web sitesi ve mobil yazılımlar üretmekteyiz.

Digitexa’ya başvurduğunuzda web sitenizin ile mobil uygulamalarınızın tasarım ve yazılım dâhil tüm aşamaları profesyonel bir ekip tarafından titizlikle hazırlanacaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve faaliyet gösterdikleri sektörler doğrultusunda kolaylıkla kullanılabilen ve yönetilebilen yazılım hizmeti vermekteyiz. Teknoloji ve yenilik çağında yaşadığımız bu dönemde trendleri takip etmek bizim için bir zorunluluk. Müşterilerimize en yeni trendlere uygun hizmet sunabilmek için kendimizi yeniliyor ve gündemi takip ediyoruz. Siz de işinizin özveri ile yapılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Web yazılım ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

yazılım firmaları, istanbul yazılım firmaları, istanbul yazılım, yazılım firmaları istanbul, yazılım şirketleri istanbul, istanbul yazılım şirketler, yazılım ajansı

Bir Toplantı ?

Harika web projeleri için, bi çay belki bi kahve? :)

Merkez

Koşuyolu Mah, Ali Nazime Sok No:32, 34784
Kadıköy /İstanbul

Email Adresimiz

info@digitexa.com

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU