yandex watch

Web Tasarım

Web tasarım, işletmelerin ya da kişilerin bazı amaçlar doğrultusunda kendilerini internet ortamında temsil etmesi için oluşturulan tasarımlardır.

İletişim

Web Tasarım

Web tasarım, işletmelerin ya da kişilerin bazı amaçlar doğrultusunda kendilerini internet ortamında temsil etmesi için oluşturulan tasarımlardır., mobil uyumlu site, web tasarım media, ataşehir web tasarım firmaları, bursa web tasarım, esenyurt web tasarım, web sitesi şirketleri, web tasarım fiyatları, beylikdüzü web tasarım firmaları, kadıköy web tasarım, web sitesi tasarimi, web tasarım ajansı, web dizayn, profesyonel web sitesi yapan firmalar, web tasarım şirketleri, kurumsal web sitesi tasarımı, web tasarım firmaları, web tasarim firmalari, web tasarim, mobil site, web tasarım, beylikdüzü web tasarim, web tasarım ajansları, web sitesi tasarımı, yazılım şirketleri, web sayfası firmaları, web tasarım firması, avcılar web tasarım, yazılım şirketi, web site tasarimi, kurumsal web tasarım, istanbul web tasarım, website tasarımı, web tasarım hizmetleri, web site tasarımı, hazır şirket esnaf web sitesi paketi ekonomik, web tasarım istanbul, web tasarım sirketleri, en iyi yazılım firmaları

Biz bir hayal tasarım atölyesiyiz.
Hayallerinizi Sevgi ile büyütüp büyülü gerçeklere dönüştürüyoruz.

İlk günkü Aşkımızla büyüyoruz.
10 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere marka danışmanlığı, tasarım ve yazılım alanlarında yetkin üretici kadromuz ile ilk günkü Aşkımızla hizmet veriyoruz.

Digitexa ailesi olarak hayalleriniz güvenilir.
Gerçekleştirdiğimiz hayalleriniz doğrultusunda mutluluğunuzdan kıvanç duymaktayız.

 

Web tasarım, işletmelerin ya da kişilerin bazı amaçlar doğrultusunda kendilerini internet ortamında temsil etmesi için oluşturulan tasarımlardır.

website uygulama tasarımları

Genel olarak grafik tasarım ve web tasarımın aynı olduğu düşünülmektedir. Fakat aynı değildir. Çünkü web tasarım da HTML, yazılım, grafik tasarım ve kodlar bulunmaktadır. Yani grafik tasarım web tasarımın bir parçasıdır. İnternetin hayatımızın vazgeçilmezlerinden olması ile beraberinde firmaların ya da kişilerin insanlara ulaşmak için interneti kullanma zorunluluğunu getirmiştir.  İnternet ve web siteleri ile firmaların ve kişilerin kendilerini tanıtabilmesi ve insanlara ulaşabilmesi oldukça kolaylaşmıştır. Firmalar ve kişiler kim olduklarını, hangi ürün ya da hizmet ile var olmak istediklerini web sitelerine aktararak 7’den 7’ herkese ulaşabilir. Peki, kaliteli bir web sitenin nasıl olması gereklidir?

 • Öncelikle web siteleri kullanışlı olmalıdır. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar aradıklarını rahatlıkla bulabilmelidir. Karmaşık bir alt yapıya sahip web siteleri kullanıcıları etkilememekte ve kullanıcıların siteden çıkmaları sebep olmaktadır.
 • Web siteniz firmanızı yansıtacağı için kurumsal renklerini ve markanızın çizgilerini barındırmalıdır. Kurumsal kimliğinizden bağımsız bir web sitesi kullanıcılar için olumsuz bir izlenim yaratacaktır.
 • Web sitelerinin yüklenme hızı kullanıcıları fazlasıyla etkilemektedir. Kullanıcılar yavaş yüklenen web sitelerinde geri çıkmaktadır. Buda firmanızı olumsuz etkiler ve kullanıcının web sitenize ulaşmasını engeller. Bu nedenle web siteleriniz hızlı bir şekilde yüklenmelidir.
 • Arama motorlarında yapılan arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda yer almasını istiyorsanız web sitenizin SEO uyumlu olması gerekmektedir. Ürün, hizmet ya da sektörünüz ile ilgili makaleler ve içerikler hazırlayarak kullanıcıların web sitenizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.
 • Web sitenizde bilgi güncellemek istediğiniz zaman karmaşık bir panel ile karşı karşıya kalmak sizi hüsrana uğratacaktır. Bu nedenle web sitenizin yönetim panelinin kolay kullanılabilir olması gerekmektedir.

Kaliteli bir web sitenin nasıl olması gerektiğini açıkladık. Digitexa ekibi olarak firmanızı ve sektörünüzü analiz ediyor çıkan sonuçlar doğrultusunda size en uygun web tasarımı hizmetini veriyoruz. Web tasarımı konusunda profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizde firmanız ya da şahsınız için bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

mobil uyumlu site, web tasarım media, ataşehir web tasarım firmaları, bursa web tasarım, esenyurt web tasarım, web sitesi şirketleri, web tasarım fiyatları, beylikdüzü web tasarım firmaları, kadıköy web tasarım, web sitesi tasarimi, web tasarım ajansı, web dizayn, profesyonel web sitesi yapan firmalar, web tasarım şirketleri, kurumsal web sitesi tasarımı, web tasarım firmaları, web tasarim firmalari, web tasarim, mobil site, web tasarım, beylikdüzü web tasarim, web tasarım ajansları, web sitesi tasarımı, yazılım şirketleri, web sayfası firmaları, web tasarım firması, avcılar web tasarım, yazılım şirketi, web site tasarimi, kurumsal web tasarım, istanbul web tasarım, website tasarımı, web tasarım hizmetleri, web site tasarımı, hazır şirket esnaf web sitesi paketi ekonomik, web tasarım istanbul, web tasarım sirketleri, en iyi yazılım firmaları, web tasarim firmalari, kurumsal web tasarım firmaları, web site tasarımı fiyatları, profesyonel web sitesi yapan firmalar


Şimdi Toplantı Al

 

 • Ataşehir web tasarım firmaları
 • istanbul web tasarım
 • web tasarım istanbul
 • web tasarım uzmanı
 • web tasarim firmalari
 • web tasarım şirketleri
 • web sitesi şirketleri
 • uygun web tasarım

 • web tasarım ajansı
 • kurumsal tasarım
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • web tasarım fiyatları
 • tasarım hizmetleri
 • Kurumsal web sitesi tasarımı
 • web tasarım ajansları
 • kurumsal web tasarım
sosyal medya ajansı

Mobil uygulama, yazılım ve web projeleri geliştirme çok önemli ve iddialı kulvarlarda, hakkının tam teslim edilmesiyle zirveye ulaşacağına inanıyoruz.. Tüm mobil uygulama ve web tasarım projelerimizde hem web yazılım geliştirme, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel web tasarımın ve yazılımın öncüsü olmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir. Mobil oyun uygulama ve web tasarım projesini Digitexa 'ya vererek online prestijini emin ellere teslim etmek isteyen her müşteri, sonraki projelerinde tekrar Digitexa ‘ı seçmektedir. Digitexa; bu gururu taşımaya ve güveni boşa çıkarmamaya gayret ederek, daima tam konsantrasyonla çalışmakta, en iyi yaptığı işi yani Mobil oyun uygulama, yazılım ve web tasarım projelerini yapmaya devam etmektedir.

Digitexa’dan fiyat teklifi almadan Mobil uygulama, yazılım, web tasarım ve web site projelerinize onay vermeyin !

Bir Toplantı ?

Harika web projeleri için, bi çay belki bi kahve? :)

Merkez

Koşuyolu Mah, Ali Nazime Sok No:32, 34784
Kadıköy /İstanbul

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU