yandex watch
hizmet

Web Tasarım

Web tasarım, işletmelerin ya da kişilerin bazı amaçlar doğrultusunda kendilerini internet ortamında temsil etmesi için oluşturulan tasarımlardır.

Kurumsal Web Tasarım

Web tasarım, işletmelerin ya da kişilerin bazı amaçlar doğrultusunda kendilerini internet ortamında temsil etmesi için oluşturulan tasarımlardır.

website uygulama tasarımları

Genel olarak grafik tasarım ve web tasarımın aynı olduğu düşünülmektedir. Fakat aynı değildir. Çünkü web tasarım da HTML, yazılım, grafik tasarım ve kodlar bulunmaktadır. Yani grafik tasarım web tasarımın bir parçasıdır. İnternetin hayatımızın vazgeçilmezlerinden olması ile beraberinde firmaların ya da kişilerin insanlara ulaşmak için interneti kullanma zorunluluğunu getirmiştir.  İnternet ve web siteleri ile firmaların ve kişilerin kendilerini tanıtabilmesi ve insanlara ulaşabilmesi oldukça kolaylaşmıştır. Firmalar ve kişiler kim olduklarını, hangi ürün ya da hizmet ile var olmak istediklerini web sitelerine aktararak 7’den 7’ herkese ulaşabilir. Peki, kaliteli bir web sitenin nasıl olması gereklidir?

  • Öncelikle web siteleri kullanışlı olmalıdır. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar aradıklarını rahatlıkla bulabilmelidir. Karmaşık bir alt yapıya sahip web siteleri kullanıcıları etkilememekte ve kullanıcıların siteden çıkmaları sebep olmaktadır.
  • Web siteniz firmanızı yansıtacağı için kurumsal renklerini ve markanızın çizgilerini barındırmalıdır. Kurumsal kimliğinizden bağımsız bir web sitesi kullanıcılar için olumsuz bir izlenim yaratacaktır.
  • Web sitelerinin yüklenme hızı kullanıcıları fazlasıyla etkilemektedir. Kullanıcılar yavaş yüklenen web sitelerinde geri çıkmaktadır. Buda firmanızı olumsuz etkiler ve kullanıcının web sitenize ulaşmasını engeller. Bu nedenle web siteleriniz hızlı bir şekilde yüklenmelidir.
  • Arama motorlarında yapılan arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda yer almasını istiyorsanız web sitenizin SEO uyumlu olması gerekmektedir. Ürün, hizmet ya da sektörünüz ile ilgili makaleler ve içerikler hazırlayarak kullanıcıların web sitenizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.
  • Web sitenizde bilgi güncellemek istediğiniz zaman karmaşık bir panel ile karşı karşıya kalmak sizi hüsrana uğratacaktır. Bu nedenle web sitenizin yönetim panelinin kolay kullanılabilir olması gerekmektedir.

Kaliteli bir web sitenin nasıl olması gerektiğini açıkladık. Digitexa ekibi olarak firmanızı ve sektörünüzü analiz ediyor çıkan sonuçlar doğrultusunda size en uygun web tasarımı hizmetini veriyoruz. Web tasarımı konusunda profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizde firmanız ya da şahsınız için bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

mobil uyumlu site, web tasarım media, ataşehir web tasarım firmaları, bursa web tasarım, esenyurt web tasarım, web sitesi şirketleri, web tasarım fiyatları, beylikdüzü web tasarım firmaları, kadıköy web tasarım, web sitesi tasarimi, web tasarım ajansı, web dizayn, profesyonel web sitesi yapan firmalar, web tasarım şirketleri, kurumsal web sitesi tasarımı, web tasarım firmaları, web tasarim firmalari, web tasarim, mobil site, web tasarım, beylikdüzü web tasarim, web tasarım ajansları, web sitesi tasarımı, yazılım şirketleri, web sayfası firmaları, web tasarım firması, avcılar web tasarım, yazılım şirketi, web site tasarimi, kurumsal web tasarım, istanbul web tasarım, website tasarımı, web tasarım hizmetleri, web site tasarımı, hazır şirket esnaf web sitesi paketi ekonomik, web tasarım istanbul, web tasarım sirketleri, en iyi yazılım firmaları

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU