Proje Teklifi
Responsive Web Tasarım

Şahıs ya da kurumlar hizmet ürünlerini insanlara ulaştırmak için internete ve web sitelerine yönelmektedir. Kişiler, firmalar ile ilgili bilgileri web sitelerinden elde edebilmektedir. Bu sebeple web sitelerinin kullanıcılar tarafından ve beğenilmesi kullanıcıları etkilemesi firmanın imajı için önemli bir husustur. Kullanıcılar ziyaret ettikleri web sitelerinin açılma hızının yüksek olmasını ve erişim sağladıkları cihazlara uyum sağlayabilmesine önem veriyor. Sonuç olarak karşımıza responsive web siteleri çıkıyor. Çoğu internet kullanıcısı siteleri tablet ya da telefonlarından ziyaret ediyorlar.

Şahıs ya da kurumlar hizmet ürünlerini insanlara ulaştırmak için internete ve web sitelerine yönelmektedir

Mobil cihazlardan e-posta kontrolü, sosyal medya hesaplarına ziyaret hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Mobil cihazlar kullanıcılar pratiklik ve zamandan tasarruf kazandırıyor. Çünkü cep telefonları devamlı insanların yanındadır ve anında telefonlara ulaşım sağlanabilir. Kullanıcılar, ziyaret ettikleri siteler mobil uyumlu olmadığında siteden pek memnun kalmıyorlar ve sağlıklı bir internet deneyimi yaşayamıyorlar.  Çünkü ziyaret ettikleri sitedeki bilgilere erişebilmeleri için zoom yapmaları ve ekranı devamlı sağa sola kaydırmaları gerekecektr. Hiç bir kullanıcı bu durumdan hoşnut kalmaz. Peki web sitelerinin mobil uyumlu olması yani responsive web sitesi ne demektir?

Responsive kelimesi uyumlu anlamına gelmektedir. Responsive tasarım farklı mecralara göre boyutlandırılabilen uyumlu tasarımlardır. Responsive web sitesi ise mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre hazırlanan ve mobil cihaza göre otomatik boyutlanan web sitesidir. Responsive web sitesi kullanıcıların sitede daha rahat dolaşabilmesini ve yazıları rahatlıkla okuyabilmesini sağlar. Bu sayede firmalar kullanıcılarına verdikleri değeri gösterme şansı yakalar. Firmalar müşterilerine ve ziyaretçilerine verdiği önemi mobil uyumlu web siteler ile gösterebilirler. 

Responsive web siteleri var olan web sitenizden farklı bir site olmayacağı için tasarımınında birbirine uyumlu olması gerekmektedir. Responsive web siteleri için en baştan bir tasarım yapılmaz. Web sitenizin tasarımı mobil uygulamalara uyumlu hale getirilir. Bu nedenle fiyatı yeni bir mobil siteden daha uygundur.

Digitexa ailesi olarak alanında deneyimli, uzman kadromuz ile responsive web sitesi hizmet vermekteyiz. Web sitenizi mobil uyumlu hale getirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Responsive web sitesi hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Bir Toplantı ?

Harika web projeleri için, bi çay belki bi kahve? :)

Merkez

Koşuyolu Mah, Ali Nazime Sok No:32, 34784
Kadıköy /İstanbul

Email Adresimiz

info@digitexa.com

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU