Proje Teklifi
Mobil Uygulama

Mobil uygulama, yazılım geliştirme

Günümüzde teknolojinin sürekli gelişmesi ve çağın dijitalleşmesi ile birlikte mobil cihazlar herkes tarafından talep görmektedir. Akıllı telefon ve tabletler çeşitli işletim sistemlerine özel tasarlanmış yazılımlardır. Akıllı cihazlara özel kodlanan ve bu cihazlara özel olarak tasarlanan yazılımlar mobil uygulama olarak adlandırılmaktadır. Mobil uygulamalar kullanılacak işletim sistemine uygun olarak yapılmaktadır ve bir diğer işletim sisteminde çalışmamaktadır. Mobil uygulamanın kullanılacağı cihaz ile mobil uygulama arasında ki uyumu sağlayabilmek için devamlı kendini yenilemesi ve güncellenmesi gerekmektedir.

mobil uygulama geliştirme

Akıllı cihazlarımızda bulunan sanal marketlerden indirdiğimiz her şey mobil uygulamalara örnektir. Mobil uygulamalar kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak ve eğlence amaçlı oluşturulmuştur. Haber, müzik, banka, oyun, fotoğraf ve spor gibi pek çok alanda mobil uygulama bulunmaktadır.

Mobil Uygulamaların Faydaları

  • Mobil uygulamalara erişmek ve mobil uygulamaları ziyaret etmek web sitelerini ziyaret etmekten daha kolaydır. Çünkü mobil uygulamalar kullanılan cihazın çözünürlüğüne uygun tasarlanmıştır ve istenilen bilgiye mobil uygulamalar ile daha hızlı ulaşılmaktadır.
  • Mobil uygulamalar web sitelerine göre internet kotasından daha az harcamaktadır. Buda kullanıcıları mobil uygulama kullanmaya teşvik etmektedir.
  • Mobil uygulamalar ayarlarını yapıldığı takdirde kullanıcılara bildirim göndermektedir. Kampanyalar, indirimler, duyurular, güncel haberler, son dakika haberleri gibi olaylara mobil uygulama bildirimleri ile ulaşılabilir.
  • Mobil uygulamalar marka imajına olumlu katkı sağlayacaktır. Bir firmanın mobil uygulamasının olması, kullanıcıların daha kaliteli bir deneyim yaşamasını sağlayacaktır. Bu da kullanıcıda olumlu bir izlenim yaratmaktadır.
  • Dijital pazarlama ile ilgilenen kişiler mobil uygulamalar sayesinde daha kolay ve hızlı bir şekilde müşterilere oluşabilmektedir.
  • Üretici firmalar ürünlerini müşterileri ile paylaşmak ister ve bunun için web siteleri oluştururlar. Fakat ürünlerin müşterilere ulaşması için web siteleri yeterli değildir. Firmaların mobil uygulamalardan da yararlanmaları gerekmektedir.

Mobil uygulama geliştirmek özveri ve bilgi isteyen bir iştir. Mobil uygulamaların profesyonel firmalar tarafından oluşturulması gerekmektedir. Digitexa olarak profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize mobil uygulama hizmeti vermekteyiz. Sizde oluşturmak istediğiniz mobil uygulamayı Digitexa’ya emanet edebilirsiniz. Mobil uygulama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşabilirsiniz.

Bir Toplantı ?

Harika web projeleri için, bi çay belki bi kahve? :)

Merkez

Koşuyolu Mah, Ali Nazime Sok No:32, 34784
Kadıköy /İstanbul

Email Adresimiz

info@digitexa.com

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU