Proje Teklifi
Kurumsal Web Tasarım

İnternetin hayatımızın ayrılmaz bir parçası olması ile birlikte web siteleri eşsiz bir öneme sahip olmuştur. Kişiler için web sitelerinin önemli olmasının yanında kurumsal işletmeler ve firmalar için web siteleri daha da önemli bir konumdadır. Kurumun veya firmanın internet ortamındaki temsilcisi olan web siteleri kullanıcılar üzerinde oluşturduğu etki ile firmanın kamuoyundaki imajını oluşturur. İmajı sağlam bir kuruma müşteriler tarafından gösterilecek ilgi de oldukça fazla olacaktır. Bu manada bir kurum için kurumsal ve ilgi çekici bir web sitesi olmazsa olmazdır. Kurum ve firmaların kurumsal bir web sitesine sahip olmaları için ise olmazsa olmaz kurumsal web tasarımıdır. Bir firma veya işletme için kurumsal web tasarımı yapılacaksa bu tasarımda olması gereken ve dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Kurumsal web tasarımı yapılırken hatalar minimize edilmeli ve kurumsal web sitesi talep eden kurum veya işletmeye zarar verecek olumsuzluklardan kaçınılmalıdır. Hatalar minimize edildikten sonra ise kurumsal kimlik, vizyon, misyon, faaliyetler, logo, yazı tipi ve kurumsal renkler birbiri ile uyumlu bir şekilde kullanılmalıdır.

İnternet hayatımızın ayrılmaz bir parçası

Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal web tasarımının firma ve kurumlar için çok önemli olduğunu belirtmiştik. Peki, iyi bir kurumsal web tasarımı nasıl olmalıdır? Kurumsal web tasarımında ilk kural sade ve çekici renklerin bir arada kullanıldığı ilgi çekici bir tasarımın oluşturulmasıdır. Gri ve beyaz renkler önerilen renklerdir. Ana sayfası kullanıcıyı mest eden bir web sitesi kurumsal web tasarımının oluşturulması ikinci en önemli kuraldır. Firmanın vitrini olarak tabir edilebilecek ana sayfanın iyi tasarımına ek olarak menü ve duyurular gibi kısımlar kullanıcıların kolaylıkla ulaşabileceği karmaşadan uzak bir şekilde tasarlanmalıdır. Kullanıcıların firmanız veya kurumunuz ile ilgili her türlü detaya kolaylıkla ulaşması kullanıcıları memnun edecek ve kullanıcıların sitenizde daha çok zaman geçirmesini sağlayacaktır. 

Milyonlarca insanın interneti yaygın bir şekilde kullanması ve hemen her saniye internete bağlı olması kurumsal web sitelerini gerekli ve kaçınılmaz kılmıştır. Siz de kurumsal web tasarımına sahip olmak ve web sitesi ile öne çıkan bir kurum veya firma olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Digitexa’ya ulaşmak. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile ihtiyacınızı en iyi şekilde belirleyip size en iyi kurumsal web tasarımı hizmetini sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

Bir Toplantı ?

Harika web projeleri için, bi çay belki bi kahve? :)

Merkez

Koşuyolu Mah, Ali Nazime Sok No:32, 34784
Kadıköy /İstanbul

Email Adresimiz

info@digitexa.com

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU