Proje Teklifi
Kurumsal Seyahat Yönetimi

Kurumsal Seyahat Yönetimi

Kurumsal seyahat masraflarınızı %20'ye varan ölçüde azaltmak ve raporlamak ister misiniz?

Seyahat Masraflarından Nasıl Tasarruf Edersiniz?

Bizitravel ile gerçek zamanlı seyahat politikaları uygulayabilir, onay süreçlerinizi yönetebilir ve seyahat harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, maliyet tasarrufu ve kaçırılmış fırsat raporları gibi ayrıntılı destek araçlarıyla, daha doğru satın alma kararları alabilirsiniz. Bizitravel çevrimiçi bir sistem olduğundan, e-posta ve telefon trafiğini azaltarak zaman kazanmanızı sağlar.

Otel konaklama ve uçak biletleri, şirketlerin iş seyahatleri giderlerinin önemli bir bölümünü oluşturur. Doğru fiyata, doğru satın almayı yapmak zahmetlidir ve şirketinizin seyahat politikalarını düzenleyen ve faydalarını belirleyen düzenli bir sisteme sahip olmaması durumunda genellikle isabetli kararlar almak zorlaşır.

Bizitravel, şirketinizin seyahat süreçlerini tamamen otomasyona sokar, takip edilebilir ve yönetilebilir kılar. Yönetilmeyen her süreç size maliyet yükü oluşturur.

Avantajlar

 • Kendi kendine planlama ve biletleme ile firma çalışanları zaman kazanır
 • Firmanın anlaşmalı fiyatlarını kullanabilmesi sağlanır
 • Seyahat politikaları ve raporlamalar sayesinde maliyet avantajı elde edilir
 • Bizitravel onay mekanizmasını basitleştirir ve hızlandırır
 • Tek bir merkezi sistem bütün kurumun ihtiyaçlarını karşılar
 • Masraf merkezleri seyahat anında ilişkilendirilebilir ve raporlanabilir
 • Kurumlar çalışanlarının seyahat güvenliği için kimin nerede olduğunu anlık görebilir
 • 7/24 Mobil ve Web’den biletleme sayesinde işlemler kolaylaşır
 • Kağıt kullanımı azalır, e-posta ve telefon trafiği en aza indirgenir
 • Kurumsal seyahat organizasyonlarınızı dilediğiniz birim tarafından (satın alma, seyahat yöneticileri, personelin kendisi) gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz
 • Birimler arası iletişim ve onay süreçlerini iyileştirir ve çok daha hızlı hale getirir.
 • Mobil uygulama ve web arayüzü üzerinden sürekli olarak biletleme yapılabilmesini sağlar.
 • Çalışanın iş seyahati süresince kurumsal seyahat politikalarına uygun hareket etmesini kolaylaştırır.
 • Seyahat sonrasındaki raporlama süreçlerini kolaylaştırarak büyük oranda zaman tasarrufu sağlar.
 • Çok yüksek yatırım maliyetleri gerektiren ve sürekli takip edilerek güncellenmesi gereken teknolojiyi uygun fiyata sunarak rekabette avantaj sağlar.
 • İş seyahati organizasyonu, kurumsal seyahat danışmanlığı ve seyahat turizm hizmetleri alanında sürekli güncellenen ve sektörel yeniliklere %100 uyumlu, yeni nesil bir altyapı ve ürün sunar.
 • Bizitravel acente verimliliğini artırarak daha az çalışanla daha fazla iş üretebilme imkânı sağlar.
 • Çalışılan firmalarla acentenin bağlılığını artırır.
 • Bizitravel onay mekanizmasını basitleştirir ve hızlandırır. Ayrıca onay sürecinde oluşması olası hataların önüne geçer.
 • Mesai saatleri dışında da çalışacak olan sistem kullanıcıların biletleme yapabilmelerine olanak verir.
 • Acentenin anlaşmalı olduğu uçak fiyatlarını müşterilerine yansıtabilmesine olanak tanır.

Kurumsal Seyahat Yönetimi Nedir?

Özellikle büyük kurumlarda seyahat yönetimi ve buna bağlı satın almalar önemli ve kontrol edilmesi gereken süreçlerdir. Çoğu kurumda iş seyahatlerine yönelik süreçlerin yönetimi için herhangi bir özel yazılım kullanılmamakta, bunun sonucu olarak da verilerin takibi ve raporlanmasında eksikler oluşmaktadır.

Öte yandan yeni nesil seyahat platformlarını kullanan çalışanlar için eski tarz bir seyahat ya da masraf yönetim sistemi alışkanlık açısından sorunlar yaratabilmektedir. Seyahat alışkanlıklarının değiştiği günümüzde, yeni nesil seyahat yönetim sistemi kullanan firmalar, bunun kendilerine maliyet ve zaman açısından büyük faydalar sağladığını söylemektedir.

Özellikle büyük kurumlardaki en büyük problemlerden birisi de birimler ve kişiler arasındaki iş seyahati organizasyon süreçleridir. Bizitravel’da ise tüm bu süreçler (satın alma, masraf yönetimi kurumsal politikalar, vb.) tek bir yerde olduğundan, tüm kurum çalışanları için çok daha hızlı, pratik, akıllı ve takip edilebilir bir sistem olacaktır. Ayrıca kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş seyahat organizasyonu araçlarıyla kurum çalışanları açısından yüksek oranda zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Masraf ve Harcama Yönetimi

Bizitravel, iş seyahatleriniz için kurumsal seyahat ve harcama politikalarınızı belirlemenize yardımcı olan pek çok araç barındırmaktadır. Bu sayede tüm kurum çalışanları seyahat masraflarını kolayca düzenleyebilir ve harcama raporlarına erişebilirsiniz.

kurumsal seyahat

Seyahat Masraflarından Tasarruf

Bizitravel akıllı biletleme altyapısı sayesinde size uçak bileti ve otel rezervasyonlarınızı yaparken tavsiyelerde bulunur. Bu sayede rezervasyonu gerçekleştireceğiniz günün fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Ayrıca diğer uçak biletleme ve otel rezervasyonları seçenekleriyle kıyaslama yaparak ne kadar tasarruf ettiğinizi kolayca görebilir, bu tasarrufu hızlıca raporlayabilirsiniz.

Size en uygun uçak ve otel rezervasyonlarını gerçekleştirmekte yardımcı olacak olan Bizitravel, otel ve uçak rezervasyonlarında sektör öncüsü Amadeus tarafından desteklenmektedir. Amadeus (uçak ve otel), Amadeus Contentinn (oteller) tarafından sağlanan içerik sayesinde dünya genelinde 300.000’den fazla otele kolay ve hızlı bir şekilde rezervasyon yapabileceksiniz.

Bir Toplantı ?

Harika web projeleri için, bi çay belki bi kahve? :)

Merkez

Koşuyolu Mah, Ali Nazime Sok No:32, 34784
Kadıköy /İstanbul

Email Adresimiz

info@digitexa.com

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU