yandex watch
Kurumsal Seyahat Yönetimi

Kurumsal Seyahat Yönetimi

kurumsal seyahat yönetimi

Kurumsal Seyahat Yönetimi Hizmetimiz

kurumsal seyahat yönetimi

Biz bir hayal tasarım atölyesiyiz.
Hayallerinizi Sevgi ile büyütüp büyülü gerçeklere dönüştürüyoruz.

İlk günkü Aşkımızla büyüyoruz.
10 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere marka danışmanlığı, tasarım ve yazılım alanlarında yetkin üretici kadromuz ile ilk günkü Aşkımızla hizmet veriyoruz.

Digitexa ailesi olarak hayalleriniz güvenilir.
Gerçekleştirdiğimiz hayalleriniz doğrultusunda mutluluğunuzdan kıvanç duymaktayız.

Kurumsal Seyahat Yönetimi Nedir?

Özellikle büyük kurumlarda seyahat yönetimi ve buna bağlı satın almalar önemli ve kontrol edilmesi gereken süreçlerdir. Çoğu kurumda iş seyahatlerine yönelik süreçlerin yönetimi için herhangi bir özel yazılım kullanılmamakta, bunun sonucu olarak da verilerin takibi ve raporlanmasında eksikler oluşmaktadır.

Öte yandan yeni nesil seyahat platformlarını kullanan çalışanlar için eski tarz bir seyahat ya da masraf yönetim sistemi alışkanlık açısından sorunlar yaratabilmektedir. Seyahat alışkanlıklarının değiştiği günümüzde, yeni nesil seyahat yönetim sistemi kullanan firmalar, bunun kendilerine maliyet ve zaman açısından büyük faydalar sağladığını söylemektedir.

Özellikle büyük kurumlardaki en büyük problemlerden birisi de birimler ve kişiler arasındaki iş seyahati organizasyon süreçleridir. Bizitravel’da ise tüm bu süreçler (satın alma, masraf yönetimi kurumsal politikalar, vb.) tek bir yerde olduğundan, tüm kurum çalışanları için çok daha hızlı, pratik, akıllı ve takip edilebilir bir sistem olacaktır. Ayrıca kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş seyahat organizasyonu araçlarıyla kurum çalışanları açısından yüksek oranda zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Masraf ve Harcama Yönetimi

Bizitravel, iş seyahatleriniz için kurumsal seyahat ve harcama politikalarınızı belirlemenize yardımcı olan pek çok araç barındırmaktadır. Bu sayede tüm kurum çalışanları seyahat masraflarını kolayca düzenleyebilir ve harcama raporlarına erişebilirsiniz.

kurumsal seyahat

Seyahat Masraflarından Tasarruf

Bizitravel akıllı biletleme altyapısı sayesinde size uçak bileti ve otel rezervasyonlarınızı yaparken tavsiyelerde bulunur. Bu sayede rezervasyonu gerçekleştireceğiniz günün fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Ayrıca diğer uçak biletleme ve otel rezervasyonları seçenekleriyle kıyaslama yaparak ne kadar tasarruf ettiğinizi kolayca görebilir, bu tasarrufu hızlıca raporlayabilirsiniz.

Size en uygun uçak ve otel rezervasyonlarını gerçekleştirmekte yardımcı olacak olan Bizitravel, otel ve uçak rezervasyonlarında sektör öncüsü Amadeus tarafından desteklenmektedir. Amadeus (uçak ve otel), Amadeus Contentinn (oteller) tarafından sağlanan içerik sayesinde dünya genelinde 300.000’den fazla otele kolay ve hızlı bir şekilde rezervasyon yapabileceksiniz.

Bir Toplantı ?

Harika web projeleri için, bi çay belki bi kahve? :)

Merkez

Koşuyolu Mah, Ali Nazime Sok No:32, 34784
Kadıköy /İstanbul

Email Adresimiz

[email protected]

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU