yandex watch

E-Ticaret

E-ticaret, internetin hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan bir kavramdır. E-ticaret, ürün ya da hizmetlerin internet üzerinden tüketicilere sunulması ve satışa çıkmasıdır.

İletişim

E-Ticaret

E-ticaret, internetin hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan bir kavramdır. E-ticaret, ürün ya da hizmetlerin internet üzerinden tüketicilere sunulması ve satışa çıkmasıdır., Roket team, eticaret, eCommerce, e-ticaret, e ticaret, e ticaret paketleri, e ticaret siteleri, e ticaret sitesi kurmak, internetten satış yapmak, internetten satış, sanal mağaza, web sitesi fiyatları, web sitesi kurma, sanal pos, web sitesi, web sitesi tasarımı, site kur, web tasarım, web tasarım fiyatları, online alışveriş siteleri, web tasarım firmaları, istanbul web tasarım, ideasoft, tsoft

Biz bir hayal tasarım atölyesiyiz.
Hayallerinizi Sevgi ile büyütüp büyülü gerçeklere dönüştürüyoruz.

İlk günkü Aşkımızla büyüyoruz.
10 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere marka danışmanlığı, tasarım ve yazılım alanlarında yetkin üretici kadromuz ile ilk günkü Aşkımızla hizmet veriyoruz.

Digitexa ailesi olarak hayalleriniz güvenilir.
Gerçekleştirdiğimiz hayalleriniz doğrultusunda mutluluğunuzdan kıvanç duymaktayız.

E-Ticaret

E-ticaret, internetin hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan bir kavramdır. E-ticaret, ürün ya da hizmetlerin internet üzerinden tüketicilere sunulması ve satışa çıkmasıdır.

roketly

Günümüzde artık geleneksel pazarlama yöntemlerinin arasında e-ticarette yerini almış durumda. Bu sayede firmalar sınırlı lokasyonlara değil tüm Türkiye’ye satış yapma imkanı bulmuşlardır. E-ticaret özellikle KOBİ’ler için oldukça önemli bir ticaret çeşididir. E-ticaret ile satışlarını artırmak isteyen firmalar önce Pazar araştırması ve hedef kitle analizi yapmalıdır. Pazar ve hedef kitle analizlerinin sonucunda tüketicilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda oluşturulan strateji ile e-ticarette başarıyı yakalamak mümkündür. E-ticaret hemen hemen her sektör için uygundur ve uygulanması oldukça basittir.

E-Ticaret’in Faydaları Nelerdir?

İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte kişilerin alışveriş alışkanlıkları da değişiklik göstermeye başlamıştır. Bu da e-ticaretin oluşmasına sebep olmuştur ve firmalar online alışverişe yönelmeye başlamıştır. Peki, e-ticaretin işletmeye faydaları nelerdir?

 • Şirketler mağazaları ile belirli lokasyonlardaki müşterilere ulaşabilmektedir. Bu mağazalar ile ulaşılabilecek müşteri sayısı da sınırlıdır. E-ticaret sayesinde işletmelerin sınırsız müşteriye ulaşma imkanı vardır. Farklı şehirlerde hatta farklı ülkelerde insanlara ürünlerin ulaşabilmesi firmaların büyümesini sağlayacaktır.
 • Mağazalarda 7/24 satışın olması olanaksızdır. Fakat online mağazaların saat sınırlaması yoktur. E-ticaret ile online mağazalar müşterilere 7/24 hizmet sunmaktadır. Tatiller ve mesai saatlerinin dışında dahi ürünleriniz müşterilere ulaşabilir ve satılabilir.
 • Mağazalarda firmaların her ürünü sergilenemeyebilir. Farklı lokasyonlarda ki mağazalarda farklı ürünler bulunabilmektedir. Online mağaza ile firmaların tüm ürünleri sınırsız bir şekilde sergilenebilmektedir. Ayrıca bu ekstra maliyet isteyen bir durum değildir.
 • E-ticarette üyelik sistemi ile alışveriş yapılmaktadır. Üye olarak alışveriş yapan müşterilerin tüm bilgileri firmanın havuzunda bulunmaktadır. Bu sayede firmanın kampanyaları müşterilere mail ve sms yolu ile iletilebilir. İndirim, promosyon gibi duyurumlardan müşterilerin haberdar olması satışların artmasını sağlayacaktır.
 • E-ticarette güveni sağlayan firmalar satışlarını katlayabilir. İnsanlar güven duydukları sitelerden alışveriş yapar ve o siteleri tavsiye ederler.

Firmanızın satışlarını artırmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak için e-ticaretten yararlanmalısınız. Sizde Digitexa’nın e-ticaret hizmetinden yararlanmak istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Her şey dahil e-ticaret paketi Roketium’u şimdi satın alabilirsiniz. Hemen satışa başla

 • Ataşehir web tasarım firmaları
 • istanbul web tasarım
 • web tasarım istanbul
 • web tasarım uzmanı
 • web tasarim firmalari
 • web tasarım şirketleri
 • web sitesi şirketleri
 • uygun web tasarım

 • web tasarım ajansı
 • kurumsal tasarım
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • web tasarım fiyatları
 • tasarım hizmetleri
 • Kurumsal web sitesi tasarımı
 • web tasarım ajansları
 • kurumsal web tasarım
sosyal medya ajansı

Mobil uygulama, yazılım ve web projeleri geliştirme çok önemli ve iddialı kulvarlarda, hakkının tam teslim edilmesiyle zirveye ulaşacağına inanıyoruz.. Tüm mobil uygulama ve web tasarım projelerimizde hem web yazılım geliştirme, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel web tasarımın ve yazılımın öncüsü olmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir. Mobil oyun uygulama ve web tasarım projesini Digitexa 'ya vererek online prestijini emin ellere teslim etmek isteyen her müşteri, sonraki projelerinde tekrar Digitexa ‘ı seçmektedir. Digitexa; bu gururu taşımaya ve güveni boşa çıkarmamaya gayret ederek, daima tam konsantrasyonla çalışmakta, en iyi yaptığı işi yani Mobil oyun uygulama, yazılım ve web tasarım projelerini yapmaya devam etmektedir.

Digitexa’dan fiyat teklifi almadan Mobil uygulama, yazılım, web tasarım ve web site projelerinize onay vermeyin !

Bir Toplantı ?

Harika web projeleri için, bi çay belki bi kahve? :)

Merkez

Koşuyolu Mah, Ali Nazime Sok No:32, 34784
Kadıköy /İstanbul

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU