Wix ile web sitesi yapmak

Wix ile kendi sitenizi, kendiniz saatlerce uğraşarak bir site kendiniz oluşturabilirsiniz. Dilerseniz aynı işlemleri hatta çok daha fazla seçenekle Wordpress Nedir yazımız da bahsettiğimiz Wordpress ile de kolayca kurabilirsiniz ve tamamen ücretsiz bir şekilde oluşturursunuz.

Image Description
Z. Sena Doğan
3 yıl önce
Paylaş:
Wix ile web sitesi yapmak

Wix ile kendi sitenizi, kendiniz saatlerce uğraşarak bir site kendiniz oluşturabilirsiniz. Dilerseniz aynı işlemleri hatta çok daha fazla seçenekle Wordpress Nedir yazımız da bahsettiğimiz Wordpress ile de kolayca kurabilirsiniz ve tamamen ücretsiz bir şekilde oluşturursunuz. Fakat bunların da dışında siz hiç uğraşmadan ve mükemmel tasarımlarla profesyonel kurumsal bir siteniz olsun istemez misiniz ? 

1.) Wix fiyatlandırma politikası

Wix yada diğer bu tür araçlarla yaptığınız siteler için sürekli bir kiralama modeli sahiptir. Buraya tıklayarak wix fiyatlandırma politikasını görebilirsiniz. 

2.) Wix'in dezavantajları nelerdir

Öncelikli olarak sitenizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapamazsınız. Belirli standartlar ve şartlar vardır. Bu standartlar doğrultusunda sitenizi yapabiliyorsunuz. Kendinize özgün web tasarım ın önemini anlatan bir yazı paylaşacağız. 

 

Paylaş:

Bilgide kalın

Space'ten en son gelişmelerle ilgili özel teklifler alın.