Web DigitInsight

Isı Haritası (Heatmap) nedir? Isı haritaları için eksiksiz kılavuz

Isı haritası, bir web sitesinin ziyaretçilerinin nasıl etkileşimde bulunduğunu gösteren bir tasarım araçıdır.

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı nedir?

Kullanıcı arabirimi (UI) tasarımı, tasarımcıların görünüm veya stile odaklanarak yazılım veya bilgisayarlı cihazlarda arabirimler oluşturmak için kullandıkları süreçtir. Tasarımcılar, kullanıcıların kullanımı kolay ve zevkli bulduğu arayüzler oluşturmayı hedefler. UI tasarımı, grafik kullanıcı arayüzlerini ve diğer formları ifade eder - örneğin, ses kontrollü arayüzler

UI tasarımı nedir? UX tasarımı nedir? UI vs UX: Farklar Nelerdir

Kullanıcı Arabirimi (UI) ve Kullanıcı Deneyimi (UX) tasarımı arasındaki farkın üzerine kolay-kullanım

Virüs:İnternet Ortamındaki Tehdit

irüs; yaklaşık 30 yıl önce Pakistanlı kardeşlerin insan yaşamına soktuğu DOS tabanlı tehdittir.

Web Tasarım Nedir?

Dijitalleşmenin her geçen gün insan hayatının ayrılmaz bir parçası olmaya başlaması neticesinde karşımıza çıkan web tasarım; internet kullanıcılarının internet deneyimi sırasında kullandıkları web sitelerinin tasarımı anlamını taşır.

Redirect Nedir, Nasıl Kaldırılır?

Gelişen teknoloji ve internetin hayatımıza girmesi ile birlikte aşina olmadığımız pek çok yeni kelime ile tanışmış olduk. Redirect nedir? sorusuna cevap vermeden önce URL’den bahsetmek gerekir.

Sosyal Medyada Ürün Yerleştirme Nedir?

Ürün yerleştirme kavramı ile ilgili farklı tanımlara rastlamak mümkündür. Bu tanımlar arasında en temel olan tanım ise Balasubramnian’ın tanımıdır.

E-MAİL HOSTİNG

E-mail, internet hayatımıza girdiğinden beri kullandığımız iletişim araçlarından biridir.

Web Tasarımı Ajansı Ararken Düşülen Hatalar

Web sitesi, günümüzde hemen hemen her firmanın sahip olması gereken şeyler arasında yer alıyor.

E-Ticaret ile Başarı Nasıl Yakalanır?

E-ticaret değişen müşteri talepleri ve Pazar anlayışı ile birlikte pazarlama alanında büyük bir öneme sahip olmaya başlamıştır.

Web Tasarım ve Kodlama

Web tasarımı ve kodlama; teknolojinin gelişmesi neticesinde hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan internet sitelerinin oluşturulması ve tasarlanması işlemlerini tümünü kapsar.

E-Ticarette Sosyal Medya ve İnternet Reklamlarının Önemi

E-ticaret firmaları dijital dünyayı takip eden ve dijitalleşmeye ayak uyduran firmalardır. Bu nedenle sosyal medyaya ve internet reklamlarına önem vermektedirler.

Kreatif Reklam Ajansı Nedir?

Kreatif reklam ajansı ismi ile müsemma bir ajans çeşidi olması ile eşi benzeri bulunmayan çalışmalar ve projeler üreten reklam ajanslarıdır.

Web Sitelerinin Vazgeçilmezi: Domain

Domain kelimesinin Türkçe karşılığı 'alan adı'dır. Domain için bir web sitesinin adresidir, adıdır diyebiliriz. Domain web sitenizin kapladığı ya da kaplayacağı alandır.

Kreatif Direktör Kimdir?

Reklam ajanslarının en dikkat çekici ve ön plana çıkan pozisyonlarından bir tanesi olan kreatif direktör, ajansın yaratıcı çalışmalarının hemen hepsinde görev alan ve bu sürecin başarı ile tamamlanmasını sağlayan kişilerdir.

Kreatif Olunur Mu, Doğurulur Mu?

Kreatif kelimesin son zamanlarda sık sık karşılaştığımız kavramlardan bir tanesi. Yaratıcılık anlamına gelen kreatif aslında pek çok sektörde kullanılıyor.

Kartvizit Nedir? Kartvizitlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Kartvizit üzerinde firma ya da şahısların iletişim bilgilerinin ve firma ya da şahıslar hakkında kısa tanıtıcı bilgilerin bulunduğu kartlardır.

İş Hayatında E-Mail Atarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günlük hayatımızda internet ile iletişim kurmanın dışında iş hayatında interneti kullanarak iletişim kurmaktayız.