PC'de PUBG Mobile Nasıl Oynanır Ayrıntılı Kılavuzu

PUBG, birçok oyun fanatiği tarafından sevilen yeni bir gelecek ve trend mobil oyun. Bu çevrimiçi dayalı bir çok oyunculu hayatta kalma oyunudur.

PC'de PUBG Mobile Nasıl Oynanır Ayrıntılı Kılavuzu

PUBG, birçok oyun fanatiği tarafından sevilen yeni bir gelecek ve trend mobil oyun. Bu çevrimiçi dayalı bir çok oyunculu hayatta kalma oyunudur. İlk sürümü sadece bilgisayar ve Xbox içindi. Bu arada, geçen yılın sonlarında, mobil versiyonu ilk olarak Çin'de piyasaya sürüldü ve yakında Kuzey Amerika'da piyasaya sürüleceğini söyledi. Olduğu söyleniyor, birçok oyun oyuncu bu konuda çok heyecanlı. Ancak, birçok oyuncu daha büyük bir ekranda oynamayı çok ister. Neyse ki bu sorunun birçok çözümü var. Bu yayında, farklı üçüncü taraf araçlarının yardımıyla PUBG mobil cihazının PC'de nasıl oynandığını öğrenebileceksiniz.

BlueStacks

Blue Stacks

PC'de PUBG mobil oynamak için kullanabileceğiniz en iyi araç BlueStacks. Bu araç, bilgisayardaki bir Android ekranını taklit etmenizi sağlayan bir Android emülatörüdür. Bu uygulamanın yardımıyla, Android uygulamalarınızı tıpkı PUBG mobil oyun gibi PC'de çalıştırabilirsiniz. Aşağıda, nasıl kullanabileceğinizi okuyabilirsiniz.

 1. PC'nizde uygulamayı ve PUBG apk dosyasını indirin. Programdaki “Uygulamalarım” bölümüne gidin ve ardından sağ alt kısımda bulunan “install apk” düğmesine tıklayın.
 2. BlueStacks'ta PUBG'yi açın ve ardından hesabınıza giriş yapın. Daha sonra giriş bilgilerinizi girin.
 3. Ayarlar'a gidin ve ardından ekrana tıklayın ve en boy oranını “Sistem Varsayılanı” olarak ayarlayın. DPI'ı yüksek olarak ayarlayın ve ardından “motor” seçeneğini tıklayın ve Open GL olarak ayarlayın.
 4. Daha sonra CPU çekirdeği ve RAM'i seçebilir ve ayarlardan çıkabilirsiniz. Artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

BlueStacks incelememizi okuyabilirsiniz.

ApowerMirror

ApowerMirror, telefonunuzu bilgisayara yansıtma amacıyla yapılmış bir uygulamadır. Bu harika araç iOS, Android, Mac ve Windows işletim sistemiyle uyumludur. Bu uygulamanın kullanılmasıyla, fareniz ve klavyenizle telefonunuzun tam kontrolünü elinize alabilirsiniz. Ayrıca, üzerinde PUBG oynatırken ekranınızı da kaydedebilirsiniz. Ayrıca, oyun sırasında istediğiniz zaman isterseniz ekran görüntülerini de alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla tartışmak istemeniz durumunda, beyaz tahta işlevini de kullanabilirsiniz. İşte bu profesyonel aracı kullanarak PUBG mobile'i PC'ye nasıl yansıtıyorsunuz?

 1. Uygulamayı telefonunuza ve PC'nize indirin. Daha sonra uygulamayı başlatın. Telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
 2. İOS için: Kontrol Ekranından “Ekran Aynalama” işlevini kullanabilirsiniz. Sadece menüde yukarı kaydırın ve “Ekran Aynalama” seçeneğini tıklayın. O zaman uygun bir bağlantı bulacaksınız. Üzerine tıkladığınızda anında bağlantı kuracaksınız. 
  Android için: Telefonunuzu USB kablosuyla bağlayabilirsiniz. Veya WiFi özelliğini de kullanabilirsiniz.
 3. Bağlandıktan sonra, telefonunuzun ekranının PC’de yansıtılmakta olduğunu göreceksiniz. Bu noktada, arayüzün sağ tarafındaki düğmelere basarak diğer özelliklerini kullanabilirsiniz.

Nox App Player

Nox App Player, bilgisayarda PUBG mobil oynamak için kullanılmak üzere tasarlanmış başka bir emülatör. Bilgisayarınızın hemen önünde tam Android özellik deneyimi sağlar. İşte nasıl kullanabileceğinize dair detaylar.

 1. Uygulamayı bilgisayarınıza indirin ve sonra yükleyin.
 2. PUBG oyunu apk dosyasını indirin ve sonra Nox App Player'ı başlatın.
 3. Apk dosyasını sürükleyip Nox'a bırakın ve Nox'a yüklemeye başlamak için tıklayın.
 4. Oyunu yükledikten sonra, şimdi bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

MEmu App Player

Son MEmu App Oyuncu. Bu, PUBG mobil oyununuzu PC'ye yüklemenizi sağlayan bir emülatör, araç ise bir Android telefonun işletim sistemini bilgisayara benzetiyor. Bu amacı yerine getirmek için, bu uygulama, Windows 7 ve üstü gerektirir. Ekran sürücüsü ayrıca OpenGL 3.0 ve üstü olmalıdır. Bu gereklilikleri yerine getirmeniz durumunda, aşağıdaki adımlarla devam edebilirsiniz:

 1. Bilgisayarınıza MEmu App Player'ı indirin ve yükleyin.
 2. MEmu'da PUBG'nin apk dosyasını yükleyin. Eğer sahip değilseniz, önce indirmekten çekinmeyin.
 3. Kurulduktan sonra ana ekranda göreceksiniz. Sadece tıklayın ve şimdi bilgisayarınızda PUBG mobile oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu, PC'nizde PUBG oynatmak için kullanabileceğiniz en iyi araçları özetlemektedir. Hangi aracı kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Emülatörleri kullanıyorsunuz ama süreç karmaşık görünüyor. Ancak, ApowerMirror'u seçtiyseniz, gezinmesi oldukça kolay olacak ve yalnızca Android aygıtını PC'de yansıtmak ve kontrol etmekten başka işlevleri de var.

Web Tasarım Fiyatları
Web site tasarımı