Fortnite: Nasıl Oynanır

Fortnite, ücretsiz oynanabilir Battle Royale modunu eklediğinden beri dünyayı fırtınaya soktu ve bunun sebeplerinden biri de eşsiz yapı teknisyeni. Maç boyunca topladığınız malzemelerden kapak oluşturmanıza izin vermek, bina ile başa çıkmak için zor bir sistemdir

Fortnite: Nasıl Oynanır

Fortnite, ücretsiz oynanabilir Battle Royale modunu eklediğinden beri dünyayı fırtınaya soktu ve bunun sebeplerinden biri de eşsiz yapı teknisyeni. Maç boyunca topladığınız malzemelerden kapak oluşturmanıza izin vermek, bina ile başa çıkmak için zor bir sistemdir - bu nedenle Fortnite bina becerilerinizi nasıl geliştireceğinize dair kılavuzumuzu kontrol ettiğinizden emin olun.

Hiç birimiz usta inşaatçılar değiliz.

Zafer Royale'larını tek bir duvar inşa etmeden elde etmek isteyenler için, bunun zor olduğunu biliyorum - ama imkansız değil. Ateşli gücünüzü bu sinir bozucu düşmanları ve onların geçici yapılarını ortadan kaldırmak için en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinize ilişkin ipuçlarımızı okuyun.

Tabii ki, Fortnite'ı binaya karşı savaşmak ve yok etmek için kaynatmak, aşağıdaki ipuçlarını doğada temel hissettirebilir - ancak yeni başlıyorsanız sizi rekabetçi tutabilir veya eğer arıyorsanız, bina olmadan kazanmanıza yardımcı olabilirler. Kendinle yarış.

Kendini şanlı hissediyor musun ? 

Battle Royale türündeki taktik kararlar, savaş alanına atlamanızdan önce başlar ve Fortnite farklı değildir. Savaş otobüsündeyken, düşmanlara saldırırken ne kadar güvende olduğunuzu değerlendirin ve buna göre iniş noktanızı seçin.

Nüfuslu bir bölgeye inmek stresli olabilir, ancak yeterince erken bir silah bulmak için yeterince şanslıysanız, birkaç erken öldürme alarak oyun öncesi güveninizde büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Benzer şekilde, haritanın daha az nüfuslu alanlarından birinde, daha uzağa iniş yapmak utanılacak bir şey değil. Çabuk ve güvenli bir şekilde yağmalamak istiyorsanız, bazı silahları ve eşyaları almak için harika bir yol olabilir, ancak daha büyük şehirler kadar çok seçenek olmasa da. Unutmayın, haritanın merkezinden daha uzaktayken, yağma zamanınız daha sınırlıdır - özellikle fırtına başka bir yerde kapanıyorsa.

Cephaneni bil

Fortnite'ın imha araçları çoktur ve çoğu farklı oyun stillerine uygundur. Her silah, sıradan (beyaz), nadir (yeşil), nadir (mavi), epik (mor) ve efsanevi (altın) arasında çeşitli nadir katmanlar halinde gelir.

Susturulmuş silahlar konumunuzu gizli tutmaya yardımcı olur, ancak paramız için av tüfeğini kullanışlı tutmak iyi bir fikirdir - özellikle taktiksel veya ağır çeşitler. Bu yangınlar daha çabuk gerçekleşir ve bu nedenle birkaç çekimi kaçırırsanız, hata için daha fazla marj sağlar. Av tüfeği, yakın mesafedeki çatışmalar için idealdir ve bir düşmanın size düşmesi durumunda pusuya sokmak ve olumsuzlamak için mükemmel olabilir.

Kapsamlı silahlar, tahmin edeceğiniz gibi, uzun mesafeli savaşlar, özellikle de termal kapsama sahip saldırı tüfeği için idealdir. Fare ve klavyeli PC'de bu idealdir, ancak bizim tercihimiz, saldırı tüfeğini konsolda orta-uzun menzilli angajmanları için ideal oldukları için kullanışlı tutmaktır.

İş için araçlar

fortnite araçlar

Silahlar savaş alanında avlanmak için tek ihtiyacınız değil. Sağlık ve kalkanlar sizin en değerli malınızdır ve çeşitli iyileştirici ürünler Fortnite'ı bazı çağdaşlarından daha bağışlayıcı kılar.

Chug Sürahisi sağlığınızı ve kalkanlarınızı tamamen doldurabilse de, kullanımı uzun zaman alıyor. Bunu akılda tutarak bandajları ve küçük kalkan iksirlerini ihmal etmeyin. Bunlar saniyeler içinde sağlık ve kalkan parçalarını iyileştirebilir ve bunları envanterinizde taşıyabilirsiniz.

Sağlığı yüksek tutmak hiç akıllıca değildir, ancak oyunda daha sonra bir sigorta poliçesi için Chug Jug'u (veya diğer daha büyük şifa maddeleri) saklamakta fayda vardır. Sadece bir parça sağlıkla ilk 10'a girmekten daha kötü bir şey yoktur, bu yüzden en azından bir şeyi saklı tutmaya çalışın.

Edge of glory

Fırtınaya yaklaşırken, kendinizi kenarda tutun. Bu, oyun alanını araştırmanıza izin verir, ancak sizi şaşırtacak tercümanlara göz kulak olmak için arkanızı (yani fırtınanın dışında) kontrol etmeye devam edin.

Her durumda, mobil kalmak ve kendinize dikkat çekmek için yapamayacağınız her şeyi yapmak için para ödersiniz. Bina olmadan kazanmak istiyorsanız, yapılara ve ağaçlara çarpmaktan kaçının; bunlar konumunuza düşmanları çekebilecek hareket ve sese neden olur.

Tabii ki, oyun alanının kenarından içeriye doğru bakıyorsanız, etrafta düşman olduğuna dair pek çok hikaye işareti var. Titreyen ve ya düşen ağaçları ya da ufukta meydana gelen binanın parıltısını arayın.

Zafer için saldır

Uzakta bir veya iki kale görürseniz, kaçınmaktan korkmayın. Bunu görebiliyorsanız, başkasının görmesi için iyi bir şans var ve bir savaştan kurtulanları bulmak için gizlice girmek sağlam bir stratejidir.

Ayrıca, muhtemelen daha yüksek zemine sahip bir savunma pozisyonunda olan bir rakibin küçük konusu da var. Etrafta gizlice dolaşabiliyorsanız, bunu yapın - oyun alanı hareket ederse yapının güvenliğini bırakmaları gerekir.

Tabii ki yapamıyorsanız, tabana zarar vererek her şeyi yere çarparak getirin. Bu, pozisyonunuzu ortadan kaldırabilir, böylece hareket etmeye devam edin, ancak herhangi bir şansla onu aşağıya çekebilir ve belki de arsız bir ölümle sonuçlanıp işlemdeki hasara neden olabilirsiniz.

Her şeyden önce

Bunlar oldukça basit görünseler de, Fortnite anında yeni stratejiler oluşturmak için (veya olabileceği gibi inşa etmek için değil) bir oyundur. En az telaşlı bir oyuna doğrudan geri dönebilmek, deneme için gerçek bir ceza olmadığı anlamına gelir, bu yüzden çıldırın ve eğlenin!

Tabii ki, rampalar ve merdivenler inşa etmek zorunda kalmadan bir Battle Royale düzeltmesi arıyorsanız, Apex Legends, Blackout veya PlayerUnknown's Battlegrounds gibi bir alternatifin içine atlamak için daha iyi bir zaman olmamıştı.

Web Tasarım Fiyatları
Web site tasarımı