Apex Legends Mobil'e Geliyor

Savaş royası başlıklarının yükseliş başarısı ile PUBG ve Fortnite, EA’nın “Apex Legends” türünde dönmesi ve öne çıkması ve öne çıkması için zaman geçti. Ve yaptı.

Apex Legends Mobil'e Geliyor

Battle Royal başlıklarının yükseliş başarısı ile PUBG ve Fortnite, EA’nın “Apex Legends” türünde dönmesi ve öne çıkması çok kısa zaman da başarıyı getirdi.

Oyun ilk haftasında 25 milyon oyuncu çekmeyi başardı ve ilk ayında 50 milyon oy aldı ancak şimdi durdurulamayan başarının ardındaki yayıncı, mobil oyun ve Doğu pazarları olmak üzere iki büyük demografiye genişletmek istiyor.

Apex Legends hilecileri yıkıyor

Apex Legends daha az sıklıkta, daha anlamlı güncellemeler elde edecek.EA’nın üç aylık kazanç raporunda yayıncı, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen oyunu mobil platformlara ve hem Güney Kore hem de Çin’e getirmek istediğini açıkladı.

EA’nın CFO Blake Jorgenson’ı, daha sonra Güney Kore’yi başka bir genişleme noktası olarak görmeden önce, “Çin’e ve cep telefonuna ileri düzeyde görüşmeler yapıyoruz” dedi. Belirli platform ayrıntıları doğrulanmamasına rağmen, bunun hem Android hem de iOS sürümlerini kapsayacağını ve Doğu piyasası yayınlanıncaya kadar, bunun EA’nın PC platformu ve pazar yeri Origin üzerinden olacağını varsaymak doğru olur.

EA’nın CFO Blake Jorgenson’ı, daha sonra Güney Kore’yi başka bir genişleme noktası olarak görmeden önce, “Çin’e ve cep telefonuna ileri düzeyde görüşmeler yapıyoruz” dedi.

Belirli platform ayrıntıları doğrulanmamasına rağmen, bunun hem Android hem de iOS sürümlerini kapsayacağını ve Doğu piyasası yayınlanıncaya kadar, bunun EA’nın PC platformu ve pazar yeri Origin üzerinden olacağını varsaymak doğru olur.

Ayrıca kazanç çağrısında da, Apex Legend'in şu anki oyuncularının% 30'unun EA oyunlarında tamamen yeni olduğu ve bu sayede şirketin bazı franchise'larının FIFA, Battlefield, The Sims ve Mass Effect serisi.

Ücretsiz vpn
itunes charts