MP3 dönüştürücü 2019 için en iyi ücretsiz YouTube: çevrimdışı kolay dinleme

YouTube'dan MP3'e dönüştürücü, bir YouTube videosundan çevrimdışı olarak müzik dinlemek - podcast'e dönüştürmek istediğiniz bir müzik veya vlog olmak için en kolay yoldur.

MP3 dönüştürücü 2019 için en iyi ücretsiz YouTube: çevrimdışı kolay dinleme

YouTube’daki videoları ücretsiz olarak MP3 formatına dönüştürün

YouTube'dan MP3'e dönüştürücü, bir YouTube videosundan çevrimdışı olarak müzik dinlemek - podcast'e dönüştürmek istediğiniz bir müzik veya vlog olmak için en kolay yoldur.

Youtube videolarından sadece şarkıları dinlemek ve indirmek isteyebileceğiniz tonlarca site bulabilirsiniz şimdilik bu yazımızda sadece youtube mp3 cevirecek videoları programlarını sizler için incelemeyi tercih ettik.

Sizin için derlenmiş youtube mp3 cevirebilecek programların birçok avantajı vardır. Sizden e-posta talep edilmez ve tonlarca spam e-mailine maruz kalmazsınız. Sizler için YouTube'den mp3 formatına dönüştürebileceğiniz araçları toparladık.

Sadece telif hakkı sahibinin iznine sahip olduğunuzda içerik indirmelisiniz. YouTube’un hizmet şartları izinsiz indirilmeyi karşıdır. Buradaki şartları kesinlikle dikkatlice okumalısınız.

Ayrıca sizler için Spotify, Apple Music veya Google Play Müzik gibi bir müzik akışı servisine abone olmayı kolaylaştırabilir ve bu herhangi bir videoyu dönüştürme gereksinimini ortadan kaldırır. Müzik çıkarmaktan daha fazlasını yapmak istiyorsanız, iPhone için en iyi video editörü de işe yarayabilir. Cebinizde bir video prodüksiyon paketi gibi.

1. Any Video Converter Free

 1. Mükemmel format seçenekleri
 2. Ekstra filtreler ve efektler
 3. Birlikte verilen ekstra yazılım

Any Video Converter Free

Hızlı ve esnek bir YouTube mp3 çevirici arayışındaysanız, bu tam da sizin için yapılmış bir araçtır. Herhangi bir youtube mp3 dönüştürücüyü özgürce adına göre yargıladığınız ve bir video biçiminden diğerine dönüştürmenin bir aracı olduğuna inandığınız için kullanmayabilirsiniz. Bu, yapabileceklerinin bir parçası olmasına rağmen, YouTube'dan video indirmek ve MP3 olarak kaydetmek için de kullanılabilir - tam olarak aradığımız şey!

MP3 olarak indirmek, programın tek amacı olmadığından, beklediğinizden daha büyüktür, ancak bu sizi engellememelidir (ancak kurulum sırasında isteğe bağlı reklam yazılımı yüklememeye dikkat edin).

Tek bir görev için güçlü ve çok yönlü bir yazılım parçası olanı kullanmak neredeyse imkansız görünüyor, ancak MP3'leri indirmek bir YouTube videosunun URL'sini yapıştırmak ve indirme işleminin tamamlanmasını beklemek kadar basit. MP3'ü çıkış formatı olarak seçebilir ve Şimdi Dönüştür düğmesine basabilirsiniz. YouTube’u MP3’e dönüştürmek için tek bir tıklatma seçeneğinin bulunmaması utanç verici, ancak bu zor bir zorluk değil.

2. 4K YouTube to MP3

 1. Ekstra paket yazılım yok
 2. Ses formatı seçimi
 3. Kullanımı kolay

4K YouTube to MP3, 4K Video Downloader'a çok benziyor (bu sayfadan aşağıya), ancak özellikle videolardan gelen sesleri ayırmaya adanmıştır.

Adına rağmen, 4K YouTube to MP3, videoların müziklerini OGG ve M4A formatlarında kaydetmenize izin verir ve çeşitli bit oranlarından seçiminizi alabilir, böylece uygun bir hız ve kalite dengesini seçebilir (deneyimlerimize rağmen, en yüksek bit hızında indirme hızlı ve ağrısızdır).

Sadece YouTube'u da desteklemiyor; Vimeo, Flickr, Facebook, SoundCloud ve diğerlerinde barındırılan videolardan gelen sesleri kaydetmek için de kullanabilirsiniz. Adresi web tarayıcınızdan kopyalayın ve başlamak için yeşil 'URL Yapıştır' düğmesini tıklayın.

Belki de hepsinden önemlisi, YouTube'dan MP3'e çeviricilerin aksine, 4K YouTube'dan MP3'e paketlenmiş hiçbir ek yazılım yoktur. Bir kereye mahsus bir ücret karşılığında premium sürüme yükseltme yapmak, tüm çalma listelerini indirmenize izin verir, ancak ücretsiz yazılım günlük kullanım için mükemmeldir.

3. Free YouTube to MP3 Converter

 1. Kullanımı çok basit
 2. İyi tasarlanmış arayüz
 3. Reklam içerir

Free YouTube to MP3 Converter

Free YouTube to MP3 Converter tam olarak beklediğiniz şeyi yapar (videoları YouTube'dan MP3 formatına dönüştürme) ve ismiyle değerlendirmek tamamen güvenlidir. Ne yazık ki, Any Video Converter Free'de olduğu gibi, önlemek için ByteFence'den gelen bir adware var, bu yüzden kurulum sırasında dikkatli olun ve istemediğiniz ilave bit ve parçaların işaretini kaldırın.

Kurulduktan sonra, bir tedavi içiniz. Seçeneklerle uğraşmanıza gerek yok, sadece ilgilendiğiniz müziği hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Ses dosyanızı kaydetmek istediğiniz kaliteyi ve formatı seçmek için basit bir açılır menü kullanın, URL'yi yapıştırın ve İndir'i tıklayın. Dosyalar kaydedilir ve tek bir dokunuşta dönüştürülür.

Free YouTube MP3 Converter güzelliği hakkında hiçbir karışıklık, gereksiz hiçbir şey ve kafa karıştırıcı bir şey olmasıdır. Aklında tek bir amaç var ve mümkün olduğu kadar verimli yapmak için tasarlandı. Kesinlikle denemeye değer - seveceğinize eminiz!

4. 4K Video Downloader

YouTube videolarından sesi MP3, M4A veya OGG biçiminde kaydedin

 1. Hiçbir reklam veya birlikte verilen yazılım yok
 2. Çalma listelerini indirebilir
 3. Platformlar arası

4K Video Downloader

Çevresindeki en şık yazılım olmayabilir, ancak 4K YouTube'dan MP3'e kadar, 4K Video Downloader mükemmel.

Aynı şekilde de çalışır, ancak bu uygulama esas olarak tüm videoları indirmek için olduğundan, ek birkaç adım vardır. Bir videonun URL'sini web tarayıcınızdan kopyalayın (YouTube, Vimeo, Facebook, Flickr ve DailyMotion'ı destekler) ve 'URL Yapıştır'ı tıklayın. 'Ses çıkar' seçeneğini seçin ve MP3, OGG veya M4A öğesini seçin, ardından 'Çıkar' düğmesini tıklayın; ses dönüştürülecek ve seçtiğiniz varış noktasına kaydedilecektir. Bitti.

4K Video Downloader'ın ücretsiz sürümü, bir şarkı listesine en çok 24 video indirmenizi sağlar; bu, belirli bir sanatçının birkaç şarkısını kapmak için kullanışlıdır. Bir lisans anahtarı satın alırsanız daha uzun çalma listelerini MP3 biçimine indirebilir ve dönüştürebilirsiniz, ancak yazılımın ücretsiz özellikleri çok etkileyicidir.

5. ClipGrab

Sadece bir YouTube video URL’sini kopyalayın, ClipGrab gerisini halleder

 1. Tek tıkla indirme
 2. Entegre video araması
 3. Birlikte verilen ekstra yazılım

Bir program hakkında büyük bir zevk olan ClipGrab, Opera tarayıcısının paketlenmesinin yanı sıra YouTube’dan MP3’e MP3’e dönmeyi kolaylaştırır;

Harika, basit arayüz size, işlerin ne kadar kolay olacağına dair hoş bir ipucu veriyor. Bir YouTube URL’sini panoya kopyalayın; ClipGrab harekete geçerek ilgili videoyu sizin için indirmeyi teklif eder.

Bu olmasa bile - örneğin programı çalıştırmamış olabilirsiniz - örneğin ilgili alana hızlıca yapıştırın. Ardından, 'Bu klibi yakala!' Düğmesini tıklatmadan önce sesi MP3 olarak indirmekle ilgilendiğinizi belirtebilirsiniz. sadece bunu yapmak için düğmeye. Aradığın MP3, hemen yanında olacak.

Web Tasarım Fiyatları
Web site tasarımı