İnternet DigitInsight

Instagram Nasıl Kullanılır?

2010'da piyasaya sunulduğundan beri Instagram, bağımlılık yaratan fotoğraf ağlarına, beğenilere, hashtaglere, hikayelere ve filtrelere 700 milyondan fazla aktif aylık kullanıcı çekmiştir. Ancak Reyes'inizi henüz Juno'nuzdan tanımıyorsanız endişelenmeyin (başlatılmamışlar için filtreler), çünkü başlamak için çok geç değil.

Instagram, DM uygulamasını hurdaya ayırıyor

Instagram gelecek mesajlaşma uygulamasındaki bağımsız mesajlaşma uygulaması Direct'in kapılarını kapatıyor olacak

Hotspot Shield VPN incelemesi

Hızı olan kullanıcılar için premium VPN

VPN (Sanal Özel Ağ) nedir? Nasıl çalışır?

VPN, şirket intranetinin kaynaklarını uzak kullanıcılarla ve şirketin diğer ofis konumlarıyla paylaşmak için İnternet üzerinden özel bir ağ oluşturmak için kullanılan bir teknolojidir. Kullanıcılar, ev ağlarına erişmek için VPN'i de kullanabilir.

Sosyal Medya Ajansı Nedir?

Sosyal medya ajansı internet ile hayatımıza giren yepyeni kavramlardan sadece bir tanesidir.

Hashtag Nedir?

Hashtag; # işareti ile özdeşleşmiş ve ardına söz – söz öbeklerinin yazıldığı dijital bir kullanım şeklidir.

Kara Cuma (Black Friday) Nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında gerçekleşen bir alışveriş çılgınlığıdır. Ünlü markalar Kara Cuma’da %80’e varan (hatta bazı durumlarda daha da fazla) indirimler uyguluyor. Madem bu kadar güzel bir şey neden adı Kara Cuma? Birincisi; Kara Cuma kutlamaları için mağazalar kapılarını saat 04:00 ve 05:00 arasında açar. Daha gün aydınlanmadığı için bugüne Kara Cuma ismi verilmiş olabilir.

Websitesi Açma Zorunluluğu

Ticari faaliyette bulunan sermaye şirketlerinin internet sitesi kurma zorunluluğu 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun 1524. Maddesinde tanımlanmıştır.